We wtorek, 20. kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Iloną Piwnik-Wójcik – aspirant Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Podczas ważnej prelekcji edukacyjno-profilaktycznej poruszono wiele aspektów związanych z bezpieczeństwem młodzieży – czynami karalnymi, przestępczością internetową, czy przemocą rówieśniczą. Wyjaśniono nam nie zawsze oczywiste fakty dotyczące odpowiedzialności karnej za czyny popełniane przez nieletnich, jak również poznaliśmy autentyczne historie „ku przestrodze”.
Dziękujemy bardzo za poświęcony czas i wszelkie przekazane informacje!




