Piątek, 24. kwietnia 2026 roku to dzień, który przejdzie do historii życia naszych Drogich Absolwentów, jak również do historii KLO. Podczas wczorajszej uroczystości gościliśmy bowiem z zaszczytem i wdzięcznością Panią Starostę Powiatu Ostrowieckiego – Agnieszkę Rogalińską. Część oficjalna poprzedziła część artystyczną, przygotowaną pieczołowicie przez klasy trzecie. Wręczenia upragnionych świadectw ukończenia liceum dokonał Dyrektor KLO – ks. kan. dr Robert Utnik, Pani Wicedyrektor Anna Cesarska oraz wychowawcy: klasy 4A – p. Grzegorz Kubicki oraz 4B – p. Wioletta Szymańska. Każdy z Abiturientów otrzymał zestaw pamiątek od Dyrekcji szkoły, a uczniowie wyróżnieni upominki od Pani Starosty. Niezwykły występ aktorski rozbawił zgromadzonych do łez, które mieszały się ze łzami wzruszenia, wynikającymi z tej niezwykłej chwili w życiu Młodzieży, żegnającej się właśnie z murami swojej szkoły.
Dziękujemy serdecznie Pani Staroście za obecność i towarzyszenie nam w tym szczególnym dniu, jak również za niezwykle serdeczną atmosferę naszego spotkania! Słowa podziękowania kierujemy również do kawiarni „Ziarno і Сhmiel” za przygotowanie pysznego poczęstunku, zorganizowanego na wczorajszą uroczystość!
























































































































































